SERWIS MOBILNY - ZADZWOŃ: 506 775 073

FUTURA - dystrybutor wody

Dystrybutor wody Futura dostarcza wodę zimną oraz w temperaturze otoczenia, posiada również uchwyt na kubki jednorazowe.
Unikalny opatentowany system chłodzenia nie ma zbiornika ani pływaka, co eliminuje problemy konserwacyjne.
Z kolei zamknięta komora chłodnicza ze stali nierdzewnej jest zespawana ze sobą za pomocą srebra, materiału dobrze znanego z właściwości antybakteryjnych.

Z myślą o zwiększonym bezpieczeństwie model wykorzystuje również ekskluzywny system Silver Turbo Clean, który generuje wir wodny na wewnętrznych ściankach za każdym razem, gdy dozowana jest woda, co zapobiega tworzeniu się biofilmu.

W celu zwiększenia komfortu korzystania, dystrybutor został wyposażony w mikroprocesor, który kontroluje ewentualne wypływy wody, blokuje urządzenie w przypadku przepełnienia tacki ociekacza, jak również kontroluje zużycie wody oraz termin wymiany filtra wody.

Producent również zadbał o eleganckie linie i wygląd dystrybutora dzięki czemu Futura dobrze wygląda w nowoczesnych aranżacjach biurowych.

Warto zwrócić szczególną uwagę na wymiary: tylko 25 centymetrów szerokości i 17,5 głębokości.

Dozownik wody jest ustawiony na ergonomicznie idealnej średniej wysokości - czyli 106 cm od ziemi. Komora dozująca o wysokości 29 cm pomieści zarówno szklanki, jak i karafki - co zwiększa komfort korzystania.

zadzwon negocjuj ceny

door2door

Projekt i wykonanie: R-GATE